• Škraboškový bál

Na známosť sa dáva, že dnes sa u nás na Škraboškovom bále zišli príšerky, zvieratká, princezné a iné rozprávkové bytosti z celého chotára.

Čo vám povieme, paráda to bola teda veľká. Tancovali, súťažili, smiali sa a zabávali...

Za program a zábavu vďačíme CVČ Handlová

• Tanečný maratón

Dolná chodba sa premenila na tanečný parket s dvomi inštruktorkami tanca. Hudba nikoho nenechala sedieť. Zrazu sa na tanečnom parkete zvŕtali všetci - žiaci (malí aj veľkí), panie učiteľky a asistentky, pani riaditeľka a pani zástupkyňa.

Dnes sme sa na TANEČNOM MARATÓNE:

výborne zabavili, otestovali svoju kondičku, precvičili tanečné kreácie, utužili vzťahy.

Keďže sa na tanečnom maratóne tancuje až do konca, foto zachytené v pohybe sa nám miestami rozmazalo.